+38 (068) 000 54 80
Контактні телефони:
Послуги Сертифікація авто Про нас Ціни Акції Відгуки Портфоліо Блог Контакти

Діагностика автомобіля

Звертайтеся до нас! Ми можемо довести що професійна діагностика та ТО автомобіля в Києві в даний час буде Вам по кишені. Саме тому на нашому СТО діагностика автомобіля і ТО користуються великою популярністю.

Діагностика автомобіля

Якщо вас цікавить діагностика авто, то замовити її можна в нашому СТО. Ми гарантуємо вам ретельне виконання всіх робіт, завдяки яким можна буде професійно перевірити Ваш автомобіль на наявність будь-яких неполадок. Ми використовуємо тільки високотехнологічне обладнання, яке дозволяє виявити як дрібні, так і великі несправності машини. Варто пам’ятати, що комп’ютерна діагностика авто повинна проводитися регулярно, адже зношені деталі впливають на працездатність транспортного засобу. Таким чином, економія сьогодні може привести не тільки до додаткових витрат у майбутньому, але і різним непередбачених ситуацій на дорозі.

Як відбувається діагностика і ремонт авто

Багато хто вважає, що під час цього процесу лише зчитують показання двигуна, а також виявляють приховані помилки і відмотати пробіг. Насправді, діагностика авто, ціна на яку підійде всім, покаже інформацію і про інших не менш важливих поломки. В тому числі, співробітники нашого автосервісу проведуть наступні операції: зчитування кодів несправностей; візуальний огляд мотора; перевірка стану підвіски; комплексна оцінка справності гальм; діагностика кузова; перевірка кондиціонера.


Які послуги з діагностики авто в Києві ми пропонуємо

Діагностика ходової частини

Діагностика ходової частини автомобіля повинна проводитися систематично, хоча різні фахівці надають різні цифри. Рекомендований пробіг для діагностики коливається від 7 до 20 тис. пробігу.

Комп’ютерна діагностика

Процедура включає в себе діагностику всіх систем автомобіля на наявність відхилень від норми. Завдяки комп’ютерній діагностиці вдається дати реальну оцінку технічного стану всього транспортного засобу і його окремих частин.

Діагностика двигуна

Своєчасна діагностика дозволяє оперативно виявити можливі несправності на початковому етапі. Іншими словами, вдається швидко визначити поломки ще до того, як вони переростуть в серйозні несправності.

Перевірка технічних рідин

Міняти технічні рідини в системах автомобіля необхідно не рідше терміну, зазначеного в сервісній книжці. Якщо Ви сумніваєтеся або не впевнені, звертайтеся і ми Вам допоможемо.