+38 (068) 000 54 80
Контактні телефони:
Послуги Сертифікація авто Про нас Ціни Акції Відгуки Портфоліо Блог Контакти

Ремонт автомобіля

АвтоРемСервіс надає широкий спектр послуг з ремонту автомобілів в Києві! Ми займаємося повним циклом техобслуговування автомобіля, який охоплює всі вузли і деталі, всі можливі життєво важливі системи Вашого автомобіля.

Ремонт авто – це сукупність робіт, які призначені для ліквідації поломок, що виникли шляхом зміни або попереднього ремонту комплектуючих або вузлів. Всі роботи по ремонту авто поділяються на два види: капітальні та експлуатаційні.


Експлуатаційні ремонти автомобілів

До цієї категорії відносяться: кузовний, електротехнічний ремонти, зварювання, складання-розбирання і ряд інших робіт, які мають на меті ліквідацію певних несправностей. Ремонти можуть здійснюватися зі зняттям або без зняття вузла з машини, що ремонтується. Експлуатаційний ремонт проводиться за результатами огляду в рамках технічного обслуговування або при експлуатації автомобіля.

Капітальний ремонт

Завдання цього виду ремонту – відновити технічний стан авто. При цьому необхідно, щоб машина справно працювала до чергового ремонту. Ідеальний варіант для проведення капітального ремонту авто – розбирання його на окремі вузли і деталі. Всі комплектуючі розсортовуються на три категорії: придатні для експлуатації, такі, що потребують ремонту і такі, що не підлягають ремонту. Наши майстри усувають всі встановлені поломки і авто фарбується заново.

Способи проведення капремонту

Існує 2 методи для проведення капітального ремонту автомобілів: індивідуальний і агрегатний.

Індивідуальний спосіб капремонту не набув великого поширення і використовується при ремонті дорогих авто і окремих моделей автомобілів від іноземних виробників. Особливість індивідуального ремонту в тому, що всі деталі, які були зняті з авто для ремонту, після ліквідації поломок встановлювалися на цей же автомобіль.

Сутність агрегатного капремонту складається в знеособлення знятих деталей (їх можна встановити на будь-яке авто). Така методика істотно скорочує перебування машини в ремонті, так як зняті комплектуючі замінюються на нові або відновлені завчасно.