+38 (068) 000 54 80
Контактні телефони:
Послуги Сертифікація авто Про нас Ціни Акції Відгуки Портфоліо Блог Контакти

Ремонт двигуна

Як би трепетно водій не ставився до свого механічного засобу пересування, ремонт двигуна неминуче доведеться робити. Причиною цього можуть бути, як природні, так і побічні чинники.

Які послуги з діагностики авто в Києві ми пропонуємо

Обкатка

Під час цього процесу деталі притираються один до одного, набуваючи гладку поверхню. На даному етапі можливі перегріви мотора. Це може стати причиною різного роду поломок.

Експлуатація

Це найтриваліший етап. Під час його протікання можливі рядові заміни запчастин або прокладок, пов’язані з обмеженістю їх ресурсу.

Аварійний

Великий відсоток техніки на дорогах країни має цю стадію зносу. Вона характерна численними суттєвими поломками, що виражаються в повному або частковому руйнуванні компонентів мотора. На такому етапі не обійтися без такого виду відновлювальних робіт, як кап ремонт двигуна.

Як правильно організувати проведення відновлювальних робіт

Процедури, пов’язані із заміною запчастин силового агрегату транспортного засобу, поділяються на два види – поточний та капітальний ремонт двигуна.

При другому варіанті, силовий агрегат піддається повному розбиранні. У процесі зняття частин зі своїх посадочних місць проводиться аналіз ступеня їх зношеності і приймається рішення про повну заміну або ремонтних процедурах, що дозволяють продовжити термін служби моторних компонентів.

Заміні можуть потрапити під вплив:
  • поршні і поршневі кільця;
  • ущільнювальні манжети і прокладки;
  • гільзи циліндрів;
  • прецизійні компоненти паливного обладнання дизельних моторів.

Капітальний ремонт дизельних двигунів або бензинові агрегати проводиться тільки в умовах обладнаної для цього майстерні.

Сікльки коштує ремонт двигуна

Оцінка вартості виконаних робіт залежить від великого переліку впливають на це чинників. Важливим моментом тут є кваліфікаційна складова фахівців. Висока ціна професіоналів окупиться довготривалої подальшої працездатністю мотора. Звернення за послугою до майстрів-самоучок може вилитися в необхідність в багаторазовому зняття і розбирання силового агрегату.

Великий перелік спеціального обладнання і багаторічний практичний досвід виконавців, які працюють в нашому СТО, дозволяє братися за ремонти двигунів будь-яких марок автомобілів на різних стадіях їх зносу.