+38 (068) 000 54 80
Контактні телефони:
Послуги Сертифікація авто Про нас Ціни Акції Відгуки Портфоліо Блог Контакти

Послуги автоелектрика

Якщо вас цікавить ремонт автоелектрики, замовити такі послуги можна в нашій майстерні в Києві. Ми пропонуємо для своїх клієнтів широкий спектр послуг, пов’язаних з обслуговуванням електричного обладнання в вашому транспортному засобі. У нас працюють тільки професійні майстри, які зможуть виявити і усунути причину будь неполадки, незалежно від її характеру і складності. До початку робіт буде проведена комплексна діагностика електрообладнання автомобіля, яка допоможе точно визначити, в чому саме криється поломка. Співпрацюючи з нами, ви можете не сумніватися в надійності роботи всіх систем вашого транспортного засобу.

Опис послуг автоелектрика

Сучасний автомобіль не може функціонувати без спеціального електричного устаткування. Дана система необхідна для того, щоб забезпечувати безвідмовну роботу всіх вузлів і агрегатів транспортного засобу. При цьому пристрої відрізняються досить великою складністю, так що невелика проблема може привести до їх виходу з ладу. В силу тих чи інших причин, можуть знадобитися послуги автоелектрика в Києві.

Важливо розуміти, що займатися відновленням систем своїми руками вкрай не рекомендується, адже інакше є ризик ще більше погіршити поломку. Кращим варіантом тут буде професійний майстер по ремонту електроустаткування, який відмінно знає всі особливості функціонування таких пристроїв на кожній конкретній моделі автомобілів. При цьому в розпорядженні у нашого фахівця є сучасні інструменти, завдяки яким послуги будуть надані швидко і акуратно.

В процесі обслуговування електроустаткування ми використовуємо тільки запчастини від перевірених постачальників, на які надаємо гарантію. Таким чином, можна не сумніватися в тому, що комплектуючі будуть добре служити вам не один рік. При цьому наші клієнти можуть самостійно зайнятися пошуком деталей, що дозволить їм додатково заощадити.

Які послуги автоелектрика в Києві ми пропонуємо

Скористатися послугами нашого автоелектрика в Києві ви можете, якщо з ладу вийшло будь-який пристрій у вашому автомобілі. При цьому замовити у нас ремонт можна при поломці:

  • генератора;
  • стартера;
  • системи освітлення транспортного засобу;
  • системи запалювання (карбюраторні двигуни);
  • системи упорскування (інжектори двигуни).

Поломка будь-якого з цих елементів значно погіршує можливості експлуатації транспортного засобу, а також робить їзду на авто небезпечною.