+38 (068) 000 54 80
Контактні телефони:
Послуги Сертифікація авто Про нас Ціни Акції Відгуки Портфоліо Блог Контакти

Заміна технічних рідин

Сучасний автомобіль буквально напханий складними компонентами, що допомагають в його управлінні і сприяють безпечної їзди. Найбільш значні з них мають у своїй структурі текучі речовини, покликані забезпечити працездатність вузлів або їх збереження і очищення. Проведена раніше на СТО банальна заміна масла зараз доповнена великим переліком робіт, пов’язаних з оновленням технічних рідин, які працюють в системах транспортного засобу. Складна конструкція техніки і токсичність речовин вимагає організації таких процедур лише в умовах сертифікованих майстерень.

Які рідини в автомобілі підлягають заміні

Найчастішими послуги автосервісу, пов’язаний зі зміною рідин, є:

Заміна моторних і трансмісійних олій
  • Будь-який двигун внутрішнього згоряння або коробка передач заповнені маслом, яке забезпечує їх: мастило, очищення, захист від корозії.
  • У процесі циркуляції рідина накопичує в собі зібрану з труться бруд. Розчинені в маслі спеціальні присадки втрачають через певний час свої властивості. Тому регулярне оновлення змащуючого речовини дозволяє продовжити термін служби мотора і забезпечити його ефективну роботу.
Заміна охолоджуючої рідини

Як і масло, охолоджуюча рідина виконує аналогічні функції, головна з яких – недопущення перегріву окремих зон силового агрегату. З плином часу склад стає не тільки брудним, але і розрідженим. Це перешкоджає його нормальній циркуляції і якісному охолодженню моторних вузлів. Зміна відпрацьованого тосола або антифризу допомагає збільшити моторесурс і ККД мотора.

Заміна тормозной рідини

Гальмівна система відчуває великих навантажень, основну частину яких бере на себе гальмівна рідина. Через певну кількість циклів підвищення і пониження тиску в системі, речовина знижує свої показники пружності, що може привести до аварії. Своєчасна заміна не тільки збереже водієві життя, але і допоможе уберегти від корозії внутрішні органи гальмівної системи.

Чи можна міняти рідини в домашніх умовах

Прості і застарілі автомобілі обслуговуються їх власниками у власних гаражах. Сучасні агрегати вимагають до себе іншого звернення, оскільки:

Змінювані речовини токсичні

Грамотні збір і утилізація продуктів, які зливаються з машини речовин допомагає захищати природу і вберегти здоров’я людей.

Злив рідин утруднений

У кожній робочій зоні транспортного засобу є складнощі не тільки з витяганням і установкою запчастин, а й заміною текучих речовин:

  • в моторі не завжди є доступ до масляного фільтру, який зняти важче, ніж до нього підібратися;
  • тосол можна повністю злити, тільки знявши радіатор, що особливо непросто в машинах з кондиціонером;
  • гальмівну рідину треба викачувати під тиском.
Заповнення новими речовинами повинно бути кваліфіковано

Необхідність прокачування гальм, установка нових масляних фільтрів, монтаж радіатора зможе виконати далеко не будь-який доморощений умілець.

Чи дорого коштують послуги заміни технічних рідин

Найголовнішим фактором, що говорить на користь звернення не станцію автосервісу, є доступна ціна подібних послуг. Наявність досвіду і спеціалізованого устаткування дозволяє майстрам швидко і чисто провести заміну будь-якого рідкого автомобільного складу, на що у любителя може бути витрачений цілий день і купа нервів.